Levná dovolená u moře

Chorvatsko, je stále ještě nejoblíbenější země, kde se dá pořídit levná dovolená u moře. Pobytové zájezdy do Chorvatska nabízí k ubytování hotely, apartmány, penziony, ale i ubytování v soukromí. Můžete vyzkoušet Last Minute dovolenou, zájezdy All Inclusive, pobytové i poznávací zájezdy na ostrovech i v lokalitách celého Chorvatska. Na dovolenou do Chorvatska se můžete vypravit vlastní dopravou, autobusem a do vzdálenějších lokalit můžete zvolit pro svůj zájezd do Chorvatska i leteckou dopravu. Vydat se můžete do historických měst Šibenik a Dubrovník, navštivte města na poloostrově Istrie, krásné ostrovy Krk, Pag i Korčula a rozhodně nevynechejte světově proslulý Národní park Plitvická jezera nebo souostroví Kornati.

Dovolená v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku je vysoce oblíbená. Je to stále nejoblíbenější a nejnavštěvovanější zahraniční destinace kam jezdí spousta českých turistů. Čeká vás členité pobřeží Chorvatska, stovky ostrovů, malých ostrůvků, poloostrovů, krásných útesů, dlouhých zálivů, bělostné vysoké hory, bílé vápencové skály, nádherná krasová území, chorvatské národní parky ze zcela úžasnými přírodními scenériemi, divoké řeky, čisté průzračné moře, výborná kuchyně a velmi pohostinní obyvatelé. To vše charakterizuje Chorvatsko a každoročně láká na dovolenou tisíce turistů.

Dovolená v Itálii

Objevte překrásné pláže a úchvatné památky, které nabízí slunná Itálie. Hřejivé slunce, teplé průzračné moře, rozmanité nádherné pláže, příjemný písek, který vám vytvoří alabastrovou kůži, úžasné pokrmy, vyhlášená zmrzlina, velké množství památek, to je Itálie. Je to země provoněná parmskou šunkou, vyhlášenou pizzou, sýrem, olivami a dobrým vínem. Přidejte si k tomu půvabnou a různorodou přírodu a usměvavé, bezstarostné a velmi spontánní obyvatele, a budete chtít ihned vyrazit. Tato země tradičně tkví na předních pozicích námi oblíbených destinací. Dovolená v Itálii může být Kalábrie, jejichž pýchou jsou pláže, nadchnou vás přírodní termály Ischie i léčebné kúry v Poseidonových lázních.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.