Ochutnejte lahodné víno Old Porter

vino old porter

Patříte k milovníkům dobrého a kvalitního vína? Potom byste se měli zaměřit na víno Old Porter, které pochází z oblasti Montailla – Moriles. Vsaďte na ty nejlepší sklepy v této lokalitě a dejte zelenou Bodegas Pérez Barquero. Právě zde na vás čeká nezapomenutelný degustační zážitek nabývající odlišných podob.

Je libo růžové nebo červené víno?

Když se řekne víno Old Porter, nemusíte zákonitě skončit pouze u toho bílého označovaného jako Old Porter White Sweet Wine. Kromě této sladké odrůdy zrající v sudech šest měsíců se nabízí i jiné varianty tohoto vína. Typickým příkladem je sladké růžové víno Old Porter. Jde o unikátní víno zhotovené speciální technologií Rose. Právě z této láhve ucítíte jemnou kyselinku a bezkonkurenční aroma.

Popřípadě můžete vsadit na ryzí klasiku v podání červeného vína Old Porter. To může obsahovat 13 %, ale také 21 % alkoholu. Čtyři roky zrající víno v sudech z amerického dubu slouží jako vynikající aperitiv. Vychutnávat si budete primárně plnou a hutnou chuť, v níž nebudou chybět ingredience, jakými jsou nakládané ořechy nebo ostružiny.

Spojení s vinařstvím Bodegas Pérez Barquero

Možná si nyní pokládáte otázku, jak se vlastně dopracovat k lahodnému vínu pocházejícímu ze Španělska? Cesta je poměrně snadná a spolehlivá. Vaším pomocníkem se v tomto směru stane společnost BMC Brno, s.r.o. Na internetovém portálu http://www.oldporter.cz/ si můžete vybrat víno Old Porter, o nějž budete mít zájem a nákup pak bude snadnou záležitostí.

Obohaťte svůj vinný sklípek o vybrané kousky ze Španělska, popřípadě je pořiďte do svého restauračního zařízení. Ať už zvolíte, bílé, červené nebo růžové víno Old Porter věřte, že všechny si velice brzy zamilujete. Toto španělské vinařství je zkrátka dlouhodobou zárukou maximální kvality. Společnost BMC Brno, s.r.o. je potom jistotou zajímavé ceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.