Pochutnejte si na kvalitním vínu Old Porter

vino old porter

Patříte k milovníkům dobrého vína? Pak vyzkoušejte odrůdu Pedro Ximénez, respektive víno pocházející z vyhlášené španělské oblasti Montilla – Moriles a sklepa Bodegas Pérez Barquero. Právě zde vzniká víno Old Porter, které doslova polahodí vaše chuťové pohárky, a to díky pestré nabídce jednotlivých druhů vín.

Od bílého až po červené

Když se řekne víno Old Porter v podání výše uvedených španělských vinařů, máte rozhodně na výběr. Začít můžete ochutnávkou Old Porter White Sweet Wine, což je sladké bílé víno s chutí vanilky a medu. Vynikající aperitiv, který obsahuje 13 % alkoholu, od něhož můžete jako bonus očekávat nádech javorového sirupu.

Určitým mezičlánkem k cestě za červeným vínem je Old Porter Pink neboli růžové víno s 12,5 % alkoholu. Skvělý digestiv, jehož doménou jsou primárně maliny a brusinky. Toto víno Old Porter můžete obohatit o kostky ledu a dopřát si tak vynikajícího osvěžení. Tohle všechno potom uzavírá červený Old Porter Rich Sweet Wine. Jemná tříslovina, nasládlé ořechy a ostružiny. Volit můžete ze dvou verzí s 13 % a 21 % alkoholu.

Nakupujte španělská vína ve velkém

Máte zálusk na španělská vína Old Porter? Potom navštivte internetový portál http://www.oldporter.cz/ a pusťte se do objednávání. Pohodlně přímo z domu tak, jak to má každý rád. Zároveň si o těchto vínech můžete přečíst mnohem více hodnotnějších informací, které vám možná pomohou s výběrem konkrétní láhve. Dáte přednost bílému, růžovému nebo červenému vínu Old Porter?

Za dovozem těchto španělských vín stojí společnost BMC Brno, s.r.o. Ta je letitým specialistou v této oblasti a její produkty jsou vždy spojeny a náležitou kvalitou. Ve výsledku se nemusí jednat pouze o španělská vína, ale také mnohé další pochutiny. Ochutnejte skutečný a opravdový Old Porter z oblasti Montilla – Moriles s sklepa Bodegas Pérez Barquero.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.