Surf aréna plná adrenalinu

Láká vás surfování, které byste si rádi vyzkoušeli na vlastní kůži? Nechcete však cestovat tisíce kilometrů k mořským plážím, ostatně na to nemáte ani dostatek finančních prostředků? Pak zvolte řešení, jež je cenově dostupnější a můžete ho mít kdykoliv se vám zlíbí.

Je to moderní surf aréna neboli indoor surfing, pod nímž se skrývá velice exkluzivní zážitek v délce trvání až dvě hodiny. Ke všemu potřebujete pouze plavky a nic víc. O zbytek se již postará zkušený instruktor a speciální simulátor.

Indoor skydiving – leťte volným pádem

V podobném duchu lze zažít i jiné adrenalinové okamžiky. Lákají-li vás výšky a volný pád, potom to bude indoor skydiving, během něhož si užijete až devět minut letu. To vše jen několik metrů nad zemí za pomoci speciálního trenažéru, respektive toho prvního v České republice a vůbec ve východní Evropě.

Pro více informací navštivte internetový portál http://www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving. Stránky profesionálního specialisty na zážitky, jímž je firma Allegria přinášející mnohem více, než jenom bezpečnou verzi letové komory.

V širokém portfoliu narazíte na skutečně pestrou nabídku.

  • Adrenalinové zážitky
  • Romantické zážitky
  • Gurmánské zážitky
  • Sportovní zážitky
  • Masážní a wellness zážitky

indoor skydiving

Ranní lyžování ve Špindlerově mlýně

Patříte-li k vyznavačům zimních sportů, pak jistě nepohrdnete nezapomenutelnou lyžovačkou. Nejde však o nic běžného. Zakoupit si můžete tzv. Fresh track, s pomocí něhož máte celou sjezdovku jen pro sebe a omezený počet dalších účastníků, včetně lahodného občerstvení.

Lyžování Špindlerův Mlýn, na které budete dlouhou dobu vzpomínat.

Investujte do zážitků, jež rozšíří vaše životní obzory a přináší spoustu dobrodružství. Poznávejte nové věci a podlehněte bohaté nabídce společnosti Allegria. Ta dodá pojmu „zážitek“ zcela nový rozměr.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.