Ubytování přesně podle vašich představ

Ubytování Krkonoše

Využijte otevřené náruče našich hor a najděte tu potřebný klid a relax. Nebo tu můžete uspořádat nějakou akci pro své přátele. Rozhodně nebudete nikým rušeni.

Pohodu i sportovní vyžití najdete na horách

Možnost odpočinku při nějaké pohodové sportovní aktivitě anebo jen prostě relax spojený se saunou a výhledem na hory vám nabízejí apartmány Krkonoše, které jsou vám k dispozici po celý rok.

  • Každý, kdo se s horami seznámil trochu blíže, tak ví, že jsou krásné nejen v zimě, kdy jsou schované pod bílou peřinou.

Ubytování Krkonoše, které je situováno do bývalé školy, se nachází pouhých 200 metrů od turistických a běžeckých tras. Přímo v budově si můžete uschovat svá kola nebo lyžařské potřeby.

  • Ubytování si můžete zvolit přesně podle svých představ.
  • V některých apartmánech je k dispozici například masážní sprcha nebo sauna.

Komfort i sportovní vyžití

Na pomezí mezi Jizerskými horami a Krkonošemi byla kdysi postavena škola pro děti horalů. V současné době slouží tato budova jako apartmán pro návštěvníky hor. Apartmány Jizerské hory najdete v bezprostřední blízkosti obce Vysoké nad Jizerou a taktéž malý kousek od Jablonce nad Jizerou.

  • Jestliže jste vyznavači pěší turistiky nebo dnes tolik oblíbených cyklovýletů, pak je toto místo přesně tím pravým pro vás.
  • V nově zrekonstruované budově si můžete vybrat apartmán přesně podle svých představ a poté využít například saunu, společenskou místnost i úschovnu kol/lyží.

Místo pro společenská setkání všeho druhu

Apartmány, které jsou situovány do krásné přírody našich hor, jsou ideálním místem pro pořádání různých firemních i soukromých akcí. Klid, pohodu i potřebný luxus můžete využít například pro setkání s dávnými přáteli ze školních lavic. Najdete tu patřičný klid, ve kterém si budete moci zavzpomínat na dávné časy, a přitom si budete moci užít kouzelné hory se vším všudy.

  • Hory mají totiž tu vlastnost, že mají pro každého připravené to pravé.

Pro nadšené sportovce i pro ty, kteří si raději zalenoší u hořícího krbu a hory chtějí jen obdivovat z pohodlí křesla.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.