Akční letenky – ideální varianta cest do zahraničí

Chcete nebo potřebujete vycestovat do zahraničí? V tom případě určitě navštivte portál Letenkac.cz. Jedině tak se dozvíte o tom, že je pro vás připravena spousta AKČNÍCH LETENEK, o jakých se vám možná ani nesnilo. Tak například společnost Ryanair pro vás má připraveny letenky pod 500 Kč. A kam že můžete za tento neuvěřitelný peníz vyrazit? Čeká na vás Brusel s odletem z Prahy a Londýn s odletem z Prahy, Brna a Ostravy. Letenku pod 1000 Kč vám pak jmenovaná společnost nabízí při letu z Prahy do Dublinu. Je sice pravda, že se jedná o letenky jednosměrné, tedy pro destinace, které pravděpodobně využijete jako přestupní stanice pro další cestování. Když si však uvědomíte, že například z Bruselu do Prahy se můžete vrátit již za 460 Kč a z Londýna do Ostravy za pouhých 756 Kč, jeví se ceny nabízených letenek opravdu bezkonkurenční.

Jaro v Řecku s letenkou pod 1000 Kč? Ano!

Levné letenky z Prahy, levné letenky z Ostravy či levné letenky z Brna samozřejmě nenabízí pouze společnost Ryanair. Mnohé další letecké společnosti však podmiňují levnější varianty leteckých tarifů členstvím v klubu u dané společnosti, což samozřejmě může přinášet i spoustu dalších benefitů. Záleží tedy na vás, u koho se rozhodnete nakupovat. Určitě byste rádi přivítali opakování rychlé únorové akce Ryanaira, kdy se z Prahy do Londýna dalo v několika termínech odletět za pouhých 23 Kč! No neleťte tam za tu cenu, i když jste to původně vůbec neplánovali.

Ovšem LETENKY POD 1 000 KČ také nejsou k zahození, zvláště když se jedná o letenky zpáteční. Například takové jaro v Řecku – kdo by ho nechtěl zažít?

Levné letenky do Řecka, Bulharska i Egypta

Levné letenky do Řecka vás nemusejí zastavit pouze v Aténách. Stejně levně a pohodlně se můžete dostat i na okolní řecké ostrovy (Rhodos, Mykonos, Soluň nebo Santorini), kam si z Atén můžete odskočit za cca 800 Kč. Pokud vás více láká Bulharsko či Egypt, hlídejte si na „Letenkáči“ levné letenky do Bulharska a levné letenky do Egypta, abyste je nepropásli.

Každý den po celý týden si také můžete udělat radost návštěvou Milána nebo Říma. Zpáteční letenka pod 1500 Kč rozhodně stojí za to.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.