Leťte s námi za dobrodružstvím!

Naše společnost vám umožní stát se alespoň na chvíli pilotem a vzlétnout s námi do oblak. Máte jedinečnou příležitost absolvovat s námi  nespočet jedinečných vyhlídkových letů za dobrodružstvím a to nejen po krásách naší vlasti. Již dlouhých 9 let pro vás uskutečňujeme vyhlídkové lety z více než 12 ti letišť z celé ČR. Na počátku našeho podnikání byl jediný nápad a to umožnit člověku pilotovat letadlobez jakýchkoliv sebemenších zkušeností s létáním. Při adrenalinovém zážitku ,,Pilotem na zkoušku“ si tak mohl kdokoliv vyzkoušet , jaké to je sám řídit opravdové letadlo, nebo vrtulník. Organizujeme vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Brno a vyhlídkové lety Ostrava.

Profesionalita a lidský přístup

Náš tým se skládá z profesionálních pilotů, jimž se jejich profese stala opravdovým koníčkem. Létání nám přináší neskutečné uspokojení a radost, kterou jsme připraveni předat dále svým pasažérům. Odměnou pro nás je spokojený výraz klienta ve tváři vždy, když nastoupí, anebo vystoupí z letadla. Plánujeme trasy vyhlídkových letů nejen po České Republice, ale i například nad majestátnými Alpami. Každý vyhlídkový let nad Ostravou je nepopsatelný zážitek, jež se každému vryje do paměti. Splňte si sen o létání a vyzkoušejte naši společnost. Létáme těmi nejmodernějšími stroji a naši piloti prošli náročným výcvikem a jsou připraveni udělat vám z vyhlídkového letu tu nejlepší zkušenost.

Nepopsatelný zážitek

Všichni naši piloti jsou ale také samozřejmě držiteli licencí instruktora a aktivně létají již celou řadu let. Naši klienti se tak nemusí ničeho obávat a mohou se bez obav svěřit do rukou zkušených profesionálů. Vzlétáme z mnoha velkých měst naší vlasti, jako jsou například Karlovy Vary, Mladá Boleslav, uskutečňujeme vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Ostrava, vyhlídkové lety Brno a  spoustu dalších krásných a nezapomenutelných vyhlídkových letů. Nenecháváme nic náhodě, a proto jsou všichni naši cestující pojištěni až do výše 250 mil. EUR. Jsme připraveni se o vás postarat již od nástupu na palubu, po celou dobu letu až po jeho ukončení. Věříme, že budete maximálně spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *