Leťte s námi za dobrodružstvím!

Naše společnost vám umožní stát se alespoň na chvíli pilotem a vzlétnout s námi do oblak. Máte jedinečnou příležitost absolvovat s námi  nespočet jedinečných vyhlídkových letů za dobrodružstvím a to nejen po krásách naší vlasti. Již dlouhých 9 let pro vás uskutečňujeme vyhlídkové lety z více než 12 ti letišť z celé ČR. Na počátku našeho podnikání byl jediný nápad a to umožnit člověku pilotovat letadlobez jakýchkoliv sebemenších zkušeností s létáním. Při adrenalinovém zážitku ,,Pilotem na zkoušku“ si tak mohl kdokoliv vyzkoušet , jaké to je sám řídit opravdové letadlo, nebo vrtulník. Organizujeme vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Brno a vyhlídkové lety Ostrava.

Profesionalita a lidský přístup

Náš tým se skládá z profesionálních pilotů, jimž se jejich profese stala opravdovým koníčkem. Létání nám přináší neskutečné uspokojení a radost, kterou jsme připraveni předat dále svým pasažérům. Odměnou pro nás je spokojený výraz klienta ve tváři vždy, když nastoupí, anebo vystoupí z letadla. Plánujeme trasy vyhlídkových letů nejen po České Republice, ale i například nad majestátnými Alpami. Každý vyhlídkový let nad Ostravou je nepopsatelný zážitek, jež se každému vryje do paměti. Splňte si sen o létání a vyzkoušejte naši společnost. Létáme těmi nejmodernějšími stroji a naši piloti prošli náročným výcvikem a jsou připraveni udělat vám z vyhlídkového letu tu nejlepší zkušenost.

Nepopsatelný zážitek

Všichni naši piloti jsou ale také samozřejmě držiteli licencí instruktora a aktivně létají již celou řadu let. Naši klienti se tak nemusí ničeho obávat a mohou se bez obav svěřit do rukou zkušených profesionálů. Vzlétáme z mnoha velkých měst naší vlasti, jako jsou například Karlovy Vary, Mladá Boleslav, uskutečňujeme vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Ostrava, vyhlídkové lety Brno a  spoustu dalších krásných a nezapomenutelných vyhlídkových letů. Nenecháváme nic náhodě, a proto jsou všichni naši cestující pojištěni až do výše 250 mil. EUR. Jsme připraveni se o vás postarat již od nástupu na palubu, po celou dobu letu až po jeho ukončení. Věříme, že budete maximálně spokojeni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.