Na hory autem z půjčovny

Jednoznačně nejspolehlivěji se s podobným požadavkem vypořádá SUV s pohonem 4×4, ať v provedení dieselu nebo nafty. Takové auto se nemusíte bát vzít v létě k moři, ale ani v zimě do hor. Zvládne i namrzlé cesty a současně se jedná o rodinný automobil, kam se pohodlně vejdou všichni členové i například s vybavením na lyže.

Podobný vůz zamluvený z půjčovny představuje ideální finančně nenáročnou alternativu pro zimní dovolenou nebo jarní prázdniny. Nabídka autopůjčovny Easy Rent je skutečně velmi pestrá. Vybere si proto každý nadšený fanoušek horských radovánek. Co jsem u nich našel já?

Které auto si vybrat

Karoq od Škodovky upoutá už na první pohled. Nabízí totiž vizuálně atraktivní zpracování a dobrou ergonomii ovládacích prvků. Asistenční systémy plní svou funkci naprosto spolehlivě a plánujete-li s ním vyrazit na tuzemské silnice, prakticky nemůžete šlápnout vedle. Právem si tento model od Škody vysloužil titul nejprodávanějšího SUV roku 2018.

Dalším pozoruhodným zástupcem je stylový Minicooper Clubman. Jde o pravé auto pro náročného řidiče. Jedná se o kompaktní vůz, který maximálním možným způsobem klade důraz na praktičnost skloubenou s elegancí.

Luxusní Audi Q7 oním přízviskem říká prakticky vše. Vypadá majestátně už na pohled a není se co divit, že jedním z hlavních kladů je rozhodně dostatek prostoru pro posádku. K dispozici je výlučně s automatickou převodovkou.

LandRover Discovery předurčují jeho skvělé jízdní vlastnosti do prakticky libovolného terénu. Mimořádně prostorné vozidlo nabízí vysoký komfort při jízdě. Potěší i přiměřeně lehké řízení, byť jeho odezva nepatří k ideálním.

Mercedes Benz Vito na českých silnicích asi úplně často neuvidíte. Hodí se spíše pro větší skupiny, ve své třídě ale nemá konkurenci. Na běžnou rodinnou dovolenou ho určitě nevyužijete. K čemu se přiklonit? Jako nejlepší se mi jeví Opel Mokka, který je zajímavým kompromisem. Zároveň je možné si půjčení zkombinovat i s dalšími službami, jako je sjednání 0 % spoluúčasti, komplexní asistenční služby, dálniční známka na všech vozidlech a více řidičů na jedné nájemní smlouvě bez příplatku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.