Nádherná dovolena v Aquaparku TATRALANDIA na Slovensku

Krásna dovolená, kde zapomenete na svou práci a problémy. Doporučujeme vám dovolenou v Aquaparku Tatralandia, ubytování Holiday Village na Slovensku.

Dopřejte si zasloužený relax v bazénech Aquaparku Tatralandia a také pokud jste dobrodruh, tak neváhejte objevovat krásy Liptova a jeho okolí. Jen pár kroku od bazénů, kde na vás bude čekat příjemné a pohodlné ubytování v chatkách Holiday Village Tatralandia, které byly stvořeny pro rodiny s dětmi, zamilované páry, manželské páry a také skupiny.

Množství atrakcí na jednom místě předurčuje Tatralandii Holiday Village na místo vašeho vytouženého odpočinku, zábavy a množství zážitků, ale na to abyste si užili Tatralandii, jeden den nestačí. Je ideálním místem pro celoroční dovolenou pro všechny věkové kategorie. V Aquaparku si na své přijde každý, nudit se určitě nebudete díky toboganům, skluzavkám a atrakcím ve světě miniatur Tatrapolis, celodennímu programu s animátory.

V případě špatného počasí Tatralandie nabízí náhradní program, který se bude konat v Tropical Paradise na dřevěné plachetnici.

Plachetnice rozděluje Tropical Paradise na dvě části. Po její levé straně je nový vodní svět čtyř bazénů. Spojuje je vodní terapie – na lehátkách jsou vodní trysky masírující různé části těla. Přibyla masáž chodidel i vodní relaxační cesta. Ve dvou bazénech najdou návštěvníci čirou vodu, ve dvou dokonce mořskou, zahřátou na příjemných 34 -36 stupňů. Sůl rozpuštěna ve vodě obsahuje 32 chemických sloučenin, které blahodárně působí na celé tělo a mají relaxační účinky.

Co dál nabízí aquapark?

Aquapark nabízí 14 bazénů, 28 tobogánových drah. Z toho je 8 a bazénu a 6 tobogánu v provozu celoročně. Krytý komplex „Ostrov pirátů z Karibiku“, nový „Tropical Paradise“ pod průhlednou střechou, Keltský saunový svět a Wellness Paradise (masáže, koupele, zábaly, procedury), Hawai komplex se surfovacími vlnami, dále kluziště, půjčovnu sportovních potřeb, sezónní animace, infocentrum, směnárnu, restauraci Zbojnická koliba, dětská hřiště, bufety, lobby bar, 5D cinema, Game zone – bowling, biliár, stolní fotbal, stolní tenis, 3D golf simulátor, tenisový kurt , basketbalové hřiště, venkovní krby a ohniště. V těsné blízkosti je nová adrenalinová zábava SUPER FLY (sky diving – simulace volného pádu) a multifunkční hala LIPTOV ARÉNA.

Tatralandia neustále buduje nové atrakce každou novou sezónu pro své zákazníky, aby se měli vždy na co těšit a s radostí se vraceli.

Pokud se rozhodnete navštívit Aquapark Tatralandie doporučujeme vám se obrátit na DCK Rekrea Ostrava, která Vám velmi ráda zajistí ubytování v Holiday Village a také na Liptově.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.