Kde se ubytovat, když vyrážím na víkend do Beskyd

Plánujete, že vyrazíte na víkend do Beskyd? Neváhejte ani minutu, jenom si sežeňte kvalitní ubytování, které vám víkend v krásných Beskydech jenom zlepší. V současné době jsou Beskydy plné možností ubytování, proto je rozhodování, do jakého hotelu či penzionu přijdete, těžší. Abyste nemuseli dlouho přemýšlet nad tím, jaký hotel bude vaším víkendovým beskydským domovem, poradíme vám.

Beskydy jsou čím dál oblíbenějším pohořím, a to nejen u nás, ale také na Slovensku, Ukrajině nebo v Polsku, kde se také rozprostírají. Pokud bychom měli hovořit o našich Moravskoslezských Beskydech, řekli bychom, že oblíbené jsou především z toho důvodu, že se zde nachází Lysá hora, která je tím nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd. Každý den se na její vrchol vydávají stovky turistů, kteří z vrcholu sledují a žasnou nad tím, jak krásná je česká příroda.

Moravskoslezské Beskydy však nejsou jenom o Lysé hoře, která je dominantou tohoto pohoří. Jsou i o jiných vrcholech a krásných místech, jež je třeba navštívit. Ať už se rozhodnete naplnit víkend v Beskydech čímkoli, odměňte se po celém náročném turistickém víkendu dobrým pivem ve zdejším Beskydském pivovárku.

A pak se zachumlejte do peřin

Abyste zdolali všechny plánované body z vašeho to-do listu, je třeba být dobře vyspaný a odpočatý. Proto vybírejte pouze kvalitní ubytování v Beskydech. Doporučujeme zejména rekreační centrum Sepetná, které nabízí hned několik možností ubytování. Oblíbený je hotel a penzion, někteří lidé však volí bungalovy nebo chaty, které mají v oblibě.

Co rekreační centrum nabízí?

Rekreační centrum Sepetná nabízí nejen několik možností ubytování, ale nabízí také zajímavé služby, mezi něž se řadí wellness, koupaliště, děti ocení dětské hřiště a sportovci zase badminton. Pokud volíte ubytování dle dobrého jídla, přijdete si i zde na své. Zdejší kuchyně je totiž vyhlášená po celých Beskydech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.