Romantické chorvatské robinzonády jsou hitem letošního roku

Že už vás přestalo bavit povalování na hotelové terase a popíjení chlazeného mojita? Na kempy už nemáte potřebné vybavení ani odvahu a do apartmánů vás to také příliš netáhne? A víte, že existuje také netradiční možnost ubytování v Chorvatsku, kterou jsou romantické robinzonády? Co to vlastně taková robinzonáda je a kde ji hledat? Odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek budou součástí dnešního článku.

Užijte si dovolenou jako opravdový Robinzoni

Jak už samotný název tohoto ubytování napovídá, jedná se o speciální studia, domky a apartmány v Chorvatsku, které si můžete dopředu pronajmout přímo od majitelů. Ti vás v den příjezdu seznámí s objektem, odevzdají klíče a nechají vás svému osudu. Robinzonády povětšinou stojí mimo oblíbená turistická letoviska i další ubytovací objekty, takže si budete týden či dva připadat opravdu jako Robinzoni.

Luxusní vily s veškerým vybavením

Že jste se výše uvedeného popisku zalekli? Úplně zbytečně! Rozhodně nestrávíte dovolenou v polorozpadlé chatrči bez vody a elektřiny. V drtivé většině jde o luxusní vily, ve kterých najdete vybavenou kuchyň, veškeré sociální zázemí, ale třeba i terasy s vířivkou a grilem nebo finské sauny. Okolí vily bude tvořit bujná fauna a několik pláží, které budou vyčleněny pouze vám. Zda odhodíte stud i plavky je tak čistě ve vaší režii.

Kde robinzonády najdete?

Chorvatsko je považováno za ráj robinzonád. Drtivá většina z nich je ale situovaná na některém z ostrovů. Užít si netradiční dovolenou bez všudypřítomných turistů si tak můžete užít třeba v některé z robinzonád na ostrově Rab, Pag, Krk, Hvar nebo Korčula. Jakmile vás už povalování na rozpálené pláži přestane bavit, vydejte se na průzkum okolí. Ochutnat můžete lahodný chorvatský sýr, věhlasné víno, ale i nespočet domácích specialit. Tahle dovolená vás zkrátka bude bavit. Protože však pronájem robinzonády nepatří mezi nejlevnější, vyčkejte na last minute nabídky a ušetřete!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.