10 nejlepších příkladů úspěšných firem, které sídlí v kontejnerových kancelářích

kontejnery

V dnešní době rychlého rozmachu obchodu a podnikání se stále více podnikatelů rozhoduje pro flexibilní, ekologické a ekonomické řešení svých kancelářských prostor. Kontejnerové kanceláře jsou stále častější alternativou klasických kanceláří a jejich výroba kontejnerů přináší mnoho výhod. Nízké náklady na výstavbu, rychlé nasazení a vysokou variabilitu. Jejich využití se týká nejen obytných kontejnerů, ale i sanitárních kontejnerů. Podívejme se na 10 nejlepších příkladů úspěšných firem, které úspěšně využívají kontejnerové kanceláře.

  1. **Google** – Výroba kontejnerů se stala základem pro kampus Google v Mountain View. Kontejnerové kanceláře nabízí unikátní a inspirativní prostředí pro tisíce jejich zaměstnanců.
  2. **Starbucks** – Tato kávová společnost si oblíbila kontejnerové kavárny a dokonce vybudovala svůj první obchod z dopravních kontejnerů v roce 2011.
  3. **Travelodge** – Tato britská hotelová společnost v roce 2008 otevřela svůj první hotel zbudovaný z kontejnerů. Hotel má 8 podlaží a je zhotoven z 86 kontejnerů.
  4. **PUMA** – Tato sportovní značka používá kontejnery jako mobilní obchody, které mohou cestovat po celém světě.
  5. **A.P. Moller – Maersk** – Tato lodní společnost využívá pro své kanceláře sanitární kontejnery, které jsou naprosto autarkické a vyznačují se vysokým komfortem.
  6. **Berkshire Hathaway** – Tato americká společnost investovala do výroby kontejnerů a využívá je jako kancelářské prostory pro své zaměstnance.
  7. **Cisco Systems** – Tato technologická společnost využívá kontejnerové kanceláře jak pro své zaměstnance, tak pro své servery.
  8. **Urban Outfitters** – Tato maloobchodní společnost využívá kontejnerové prostory jako prodejny, kavárny nebo kanceláře.
  9. **Aecom** – Tato multidisciplinární firma využívá kontejnerové kanceláře pro své konzultantské a inženýrské týmy.
  10. **Amazon** – Tato e-commerce gigant využívá kontejnerové kanceláře pro své logistické centra po celém světě.

Tyto příklady jasně ukazují, že výroba kontejnerů a jejich využití jako kancelářských prostor přináší inovativní řešení pro firmy různých velikostí a oborů. Kontejnerové kanceláře, stejně jako obytné a sanitární kontejnery, jsou budoucností světa podnikání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.